Half-Life serverlarında sxe yoktur ve kolayca bu tür şeyleri yapmanız mümkündür. Bilmeyenler için biraz uğraş gerektirecek fakat serverdaki kişilerle vakit geçirmek istiyorsanız kolayca yapabilirsiniz. :) İlk olarak "cheat engine 6.2" programını elde etmeniz gerekmektedir. Program ücretsiz bulunmaktadır "gezginler" sitesinden bulmanız mümkündür.

Half-Life simgesinin ismi hl.exe olmak zorundadır yoksa çalışmaz. Resimdeki gibi yapabilirsiniz.

Consol açılmıyor diyorsanız hl.exe olarak kısayol oluşturabilirsiniz. Kısayol oluşturduktan sonra simgeye sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve resimdeki gibi -console yazıyoruz ve konsoluda açıyorsunuz. Eğer program çalışmassa consolsuz oynamanız gerekmektedir.

Cheat Engine ile Speed'i açmaya geldi. Hl.exe simgesine tıklıyoruz ve menüye girdikten sonra alta indiriyoruz ve cheat engine 6 programını açıyoruz.
Half-life oyunu alta attık ve cheat engine programını çalıştırdıktan sonra böyle bir ekran gelicek kırmızıyla işaretlenen yere tıklıyoruz ve alttaki resimdeki gibi bir pencere çıkıyor. hl.exe seçip "open" butonuna basıyoruz.

Open butonuna bastıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelicek aynen işaretli olduğu gibi yapıyoruz ve half-life oyununa dönüyoruz ve servera bağlanıyoruz. Speed hızlı gitme açılmış oluyor.

Hiç bir tuşa basmanız gerekmiyor.
Video çekecektim fakat beceremedim o yüzden çekemedim
Sorunu olanlar yorum atabilirler.
Gezginler Cheat Engine 6Etiketler :