Merhabalar, Önceden sizlere half-life wall yapmayı anlatmıştım. Bugün Half-life aimbot isteyen bir arkadaşın yorumunu fark ettim. Bende sizler için HL aim bot paylaşımını yapıcam.

Bu aimbot kesinlikle çalışmaktadır. Siz sadece ateş edin cross düşmana direk kafa çekecektir. Peki nasıl yapıcaz diyenler aşağıdaki adımları uygulasınlar.

İlk önce aşağıdaki dosyamızı indiriyoruz ve içinden "cd-d_4.33.4" klasörü çıkacaktır. Bunun içindeki cd.exe uzantılı bir program vardır. Şimdi önemli yeri burası bu programı çalıştırmadan önce half-life oyun simgemizin ismi hl.exe olmalıdır. Yani oyunun simgesinin ismi değişikse bunu hl yapıyoruz arkadaşlar yoksa bu aimbot çalışmaz.

Eğer ismini hl yaptıysanız ilk önce cd.exe programını açıyoruz ve daha sonra hl.exe oyuna çift tıklıyoruz. Zaten tıklar tıklamaz cd.exe penceresinden 2 adet yazı belirecek ve biz oyuna girmiş olacağız. Oyunda "END" tuşu ile hileyi açıp kapatabiliyoruz. Peki ben bunu zaten biliyorum diyenler olacaktır.

Şimdi "enter" tuşuna basıyoruz cd.exe'nin konsolu karşımıza çıkıyor. İşte aimbotu burada aktifleştiriyoruz. O açılan konsola bot 1 yazmanız ve enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Aimbot aktifleşmiştir.

Bu aimbot çok sağlamdır en sağlamlarındandır. Adamı hiç kaçırmadan direk kafaya sıkar.
İNDİR
Rar Şifresi: www.cshile.org
cshile.org anlatımıdır.Etiketler :